Producenci

Darmowa dostawa GLS i InPost

Opcje
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość

Na platformie internetowej hurtownia chemiczna oferujemy profesjonalne wyroby dla auto detailerów, blacharzy i lakierników. Na naszych wirtualnych półkach polecamy dobre kosmetyki samochodowe, preparaty blacharsko-lakiernicze oraz narzędzia i sprzęty niezbędne wymienionym specjalistom w pracy, takie jak system mieszania lakierów do pistoletów 3M PPS. W tym dziale umieściliśmy twarde kubki do PPSzewnętrzne. Mamy tutaj niejeden zestaw kubków PPS. Co to takiego?

Twarde kubki do systemu PPS 3M - jakość

Proponowane w tej kategorii produktowej kubki PPS pochodzą z fabryki renomowanej marki 3M, specjalizującej się w produkcji sprzętu i akcesoriów dla car wrapperów, blacharzy i lakierników. System mieszania lakieru PPS to innowacja producenta, powstała w jego własnym laboratorium, gdzie wciąż się rozwija. Choć na rynku dostępne są już zamienniki części do PPS innych marek, to właśnie kubki zewnętrzne do PPS od 3M to jedyny słuszny wybór. Doskonale dopasowane, wykonane z trwałych materiałów z myślą o ergonomii użytkowania, twarde kubki do PPS, cieszą się pozytywnymi opiniami specjalistów. 

Kubki zewnętrzne do PPS 3M - korzyści z zakupu zestawu

W dziale proponujemy zarówno pojedyncze kubki zewnętrzne do PPS, jak i niejeden zestaw kubków PPS 3M. Komplet pojemników jest o tyle lepszy od pojedynczego kubka, o ile pozwala na optymalizację kosztów zakupów części do PPS np. do dużej lakierni. Okazuje się bowiem, że twarde kubki do PPS, nabywane osobno, kosztują więcej od tych dostępnych w zestawach po kilka sztuk. Prezentowane przez nas zestawy kubków PPS są nie tylko tańsze, ale również świetnie zoptymalizowane pod potrzeby różnych odbiorców. Łatwo wśród nich znaleźć komplety pasujące do osobistych oczekiwań i preferencji oraz stylu pracy. 

Zestaw kubków PPS 3M - który wybrać?

W tej kategorii produktowej oferujemy niejeden zestaw kubków PPS do systemów mieszania lakierów od 3M. W naszym katalogu online dostępne jest kilkanaście wersji kompletów. Każdy zestaw kubków PPSzawiera pojemniki o innych pojemnościach i właściwościach, kompatybilne z określonymi pistoletami lakierniczymi. Zastanawiasz, które twarde kubki do PPSzewnętrzne wybrać? Poproś o wsparcie naszych ekspertów, którzy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych akcesoriów!

Zapraszamy do zapoznania się z produktami. Sprawdź twarde kubki do PPS typu zewnętrznego oraz komplety 3M i wybierz swój zestaw kubków PPS już dzisiaj! Jesteśmy pewni, że nasze kubki wewnętrzne PPS będą doskonałe do Twojego warsztatu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium