Producenci

Odkurzacze warsztatowe / profesjonalne

FESTOOL  | Odkurzacz mobilny CTL 26 E 230V FESTOOL | Odkurzacz mobilny CTL 26 E 230V
Producent: Festool
Cena:

3 449,95 zł

Cena netto: 2 804,84 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTL 36 E Odkurzacz mobilny Festool CTL 36 E
Producent: Festool
Cena:

4 162,95 zł

Cena netto: 3 384,51 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTL 36 E LE Odkurzacz mobilny Festool CTL 36 E LE
Producent: Festool
Cena:

5 267,95 zł

Cena netto: 4 282,89 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTL MIDI Odkurzacz mobilny Festool CTL MIDI
Producent: Festool
Cena:

2 749,95 zł

Cena netto: 2 235,73 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTM 26 E Odkurzacz mobilny Festool CTM 26 E
Producent: Festool
Cena:

4 595,95 zł

Cena netto: 3 736,54 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTM 36 E Odkurzacz mobilny Festool CTM 36 E
Producent: Festool
Cena:

5 267,95 zł

Cena netto: 4 282,89 zł

szt.
zobacz
Odkurzacz mobilny Festool CTM 36 E LE Odkurzacz mobilny Festool CTM 36 E LE
Producent: Festool
Cena:

6 350,00 zł

Cena netto: 5 162,60 zł

szt.
zobacz

Hurtownia chemiczna to sklep lakierniczy, na którego wirtualnych półkach prezentowane są nie tylko nowoczesne lakiery samochodowe i kosmetyki do auto detailingu, ale również praktyczne narzędzia i akcesoria warsztatowe. Wśród urządzeń rekomendowanych przez ekspertów dokonujących selekcji wyrobów do oferty, znajdują się między innymi proponowane w tym dziale produktowym odkurzacze przemysłowe Festool. Odkurzacz przemysłowy — co to takiego i jaki wybrać?

Odkurzacz przemysłowy — co warto o nim wiedzieć?

Odkurzacz przemysłowy to urządzenie przeznaczone do usuwania pyłów, kruszywa, resztek farb oraz gipsu. Sprzęt radzi sobie świetnie z wymienionymi zanieczyszczeniami, z uwagi na silnik o dużej mocy, a tym samym potężnej sile ssania, którego wadą jest niestety głośne działanie i wysoki pobór energii elektrycznej. Poza tym odkurzacz przemysłowy niewiele różni się od tego domowego, choć jest od niego zdecydowanie większy i cięższy. W warsztacie samochodowym i zakładzie blacharsko-lakierniczym idealnie sprawdzi się odkurzacz mobilny, z możliwością przestawiania z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb.

Jaki odkurzacz przemysłowy wybrać?

Wybierając odkurzacz przemysłowy, warto wiedzieć, że każdy model należy do odmiennej klasy, mówiącej o rodzaju zanieczyszczeń, jakie może pochłaniać. Odkurzacze przemysłowe dostępne na rynku oznaczane są symbolami L, M i H, które sugerują przynależność do kolejno od najsłabszej do najwyższej klasy. Urządzenia klasy H dedykowane są do pracy w ekstremalnych warunkach. W niewielkich zakładach pracy i warsztatach samochodowych dobrze sprawdzają się tańsze sprzęty klas L i M, które rekomendujemy.

Odkurzacze przemysłowe Festool w hurtownia chemiczna

Wszystkie wyroby, które rekomendujemy w sklepie internetowym hurtownia chemiczna, zostały osobiście wyselekcjonowane przez naszych ekspertów. W ofercie niniejszego działu umieścili oni cieszące się pozytywnymi opiniami użytkowników odkurzacze przemysłowe Festool. Prezentowane w tej kategorii odkurzacze mobilne to urządzenia na lata, objęte wieloletnią gwarancją producenta podkreślającą ich jakość i solidność. Odkurzacze Festool używamy na co dzień w naszych magazynach. Poniżej polecamy poszczególne modele.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii odkurzacze przemysłowe. Umieściliśmy w niej odkurzacze mobilne Festool klasy L, M i H. Tu czeka na Ciebie idealny odkurzacz przemysłowy Festool do Twojego warsztatu samochodowego czy lakierni. Odkurzacz mobilny Festool możesz też nabyć do dowolnego zakładu pracy, którego wyposażeniem się zajmujesz.

Nasze rekomendacje:

Festool odkurzacz mobilny CTL 26 E 

Klasyczny przykład urządzenia o klasie L przystosowanego do pochłaniania pyłów o wartości do 1 mg/m³ oraz resztek tworzyw sztucznych. Odkurzacz mobilny CTL posiada niezwykle pojemny zbiornik, funkcję pracy na sucho lub na mokro oraz praktyczny zwijacz kabla, który poprawia bezpieczeństwo pracowników podczas sprzątania. 

Festool odkurzacz przemysłowy 36E

Odkurzacz przemysłowy CTM 36 E Festool, należy do klasy M umożliwiającej odsysanie pyłów, kruszywa, resztek farb i gipsu. Swoje zastosowanie znajduje głównie w warsztatach, ale również może być używany na placach budowy. Podobnie jak wyżej opisany odkurzacz przemysłowy, urządzenie posiada funkcję pracy na sucho na mokro i praktyczny pojemny zbiornik, ograniczający częstotliwość opróżniania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 604 152 239
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium