W związku z koronawirusem od 13.03.2020r odbiory osobiste w siedzibie firmy są wstrzymane do odwołania. Ze względu na dużą ilość zamówień realizacja wysyłek może ulec wydłużeniu o 2 dni robocze. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy

Producenci

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest to, by szyby samochodowe były w zupełności czyste i pozbawione nacieków. Musimy pamiętać, że spryskanie szyby płynem do spryskiwaczy i przetarcie ich wycieraczkami, to niewystarczająca czynność do tego, by szyby były czyste i pozbawione wszelkich zabrudzeń. Dlatego, ważna jest ich regularna pielęgnacja i czyszczenie przy użyciu środków do tego przeznaczonych. Przy tej czynności istotne jest, by nie myć szyby starymi ścierkami, które nadają się już tylko i wyłączenia do wyrzucenia. Do tego możemy wykorzystać ręcznik papierowy lub gąbkę. Jednak to ściereczka z mikrofibry w połączeniu ze środkiem do czyszczenia szyb przyniesie najlepsze efekty, które bezpośrednio wpłyną na lepszą widoczność podczas jazdy.

Glass Cleaner 3M przywraca blask i przejrzystość szyby samochodowej

Środek do mycia szyb samochodowych od marki 3M, to gwarancja tego, że szyba pozostanie czysta i bez smug. Zaletą tego produktu jest to, że może być stosowany nie tylko przy czyszczeniu powierzchni szklanych, ale również świetnie sprawdzi się przy pielęgnacji plastiku czy metalu. Bezbarwny połysk, który pozostaje na szybie zapewnia nie tylko świetny walor estetyczny, ale również zadba o doskonałą widoczność, co z pewnością wpływa bezpośrednio na nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Należy pamiętać, by do czyszczenia szyb wybrać najlepiej ściereczkę z mikrofibry, która w połączeniu z preparatem zagwarantuje zadowalające efekty.

Meguiar’s Glass Cleaner D120 – środek do czyszczenia szyb który usunie nawet największe zabrudzenia

Na szybie (szczególnie przedniej) gromadzi się wiele zanieczyszczeń, różnego rodzaju zabrudzeń, a także pozostałości po owadach. Wszystko to jest dosyć trudne do usunięcia, jeśli pozostaje na dłuższy czas na powierzchni szklanej. Nie będzie to żadnym problemem dla tego środka do czyszczenia szyb, który poradzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Ze względu na jego doskonałe właściwości może być stosowany także do przyciemnianych szyb, co jest możliwe dzięki temu, że ten środek do szyb nie zawiera amoniaku. 

do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium