Producenci

Samo umycie samochodu, to dopiero mały krok do tego, by lakier był w zupełności gładki i pozbawiony wszystkich cięższych zanieczyszczeń, takich jak choćby nawet soki z drzew lub osad drogowy. Dlatego, należy korzystać z takich produktów, które w dokładny sposób oczyszczą karoserię i pozostawią ją gładką i bez zabrudzeń. Do tego poleca się m.in. masy czyszczące, które mogą być stosowane zarówno przy wstępnym polerowaniu jak i woskowaniu.

Cleaner Clay 3M – masa czyszcząca, która poradzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń

Przygotowując powierzchnię lakierniczą naszego samochodu z pewnością koncentrujemy się na tym, by usunąć z niej jak najwięcej zanieczyszczeń, a wszystko po to, by pozostawić ją gładką i lśniącą. Aby tego dokonać możemy użyć masy czyszczącej 3M, dzięki której będziemy w stanie pozbyć się wszystkich zabrudzeń, których nie mogliśmy usunąć podczas mycia samochodu. Ponadto, taki produkt daje gwarancję tego, że podczas pracy lakier nie ulegnie zniszczeniu, a wręcz przeciwnie – będzie pozbawiony wszystkich mankamentów, a jego struktura pozostanie gładka.

Meguiar’s Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner – środek do czyszczenia lakieru skutecznie odżywiający lakier

Pracując z tym rodzajem środka czyszczącego, możemy być pewni, że usunie on drobne rysy oraz zadrapania z powierzchni lakierniczej. Ponadto, jeśli na lakierze pojawiły się delikatne utlenienia lub odbarwienia, to także nie będzie to stanowiło żadnego problemu, do tego, by zostały one skutecznie usunięte. Należy pamiętać, że ten środek do czyszczenia lakieru, to krok pierwszy przygotowujący do kolejnej pracy z produktem z systemem Deep Crystal. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl