Producenci

Rynek auto detailingowy jest niezwykle bogaty w produkty przeznaczone do pielęgnacji i czyszczenia lakieru. Szampon samochodowy, wosk, ściereczki, ręczniki do osuszania lakieru, to rzeczy koniecznie do tego, by uzyskać jak najlepszy wygląd naszego samochodu. Tak więc, dlaczego by nie mieć tego wszystkiego w jednym miejscu? Proces czyszczenia i pielęgnacji lakieru samochodowego może ułatwić nam zestaw kosmetyków samochodowych, który da nam gwarancję tego, że wszystkie potrzebne rzeczy będziemy mieć pod ręką. Zestawy do pielęgnacji to także mniejsze obciążenie finansowe.

Meguiars New Car Kit – zestaw do pielęgnacji lakieru z najlepszą skutecznością

Czyszczenie karoserii, to proces niezwykle złożony. Mycie, woskowanie, polerowanie, czy nawet czyszczenie opon to czynności, które musimy wykonać, jeśli chcemy by nadwozie wyglądało jak najlepiej. Rozpoczynając pracę z zestawem New Car Kit możemy być w zupełności spokojni o to, że będziemy mieć w zasięgu ręki wszystkie produkty, które pomogą nam w pielęgnacji lakieru naszego samochodu.

Meguiars Smooth Surface Clay Kit i lakier wygląda jak nowy

Na powłoce lakierniczej samochodu często możemy zauważyć różnego rodzaju zanieczyszczenia, osady, plamy z żywicy, pył drogowy czy resztki insektów. W takiej sytuacji konieczne jest użycie glinki czyszczącej, która oczyści lakier ze wszelkich mankamentów i przygotuje powierzchnię do polerowania. Smooth Surface Clay Kit ma w swoim zestawie wszystkie potrzebne produkty, które pomogą w usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. Dodatkowo, zawarty w nim środek do mycia lakieru idealnie współpracuje z glinką czyszczącą, dzięki czemu możliwe jest usunięcie głębokich zabrudzeń. Ma on również za zadanie chronić lakier przed zarysowaniami, które mogłyby pojawić się podczas glinkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl