Bezpieczeństwo

Informacja dotycząca działalności hurtowni w czasie epidemii koronawirusa SARS Cov-2

Szanowni Państwo

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS Cov-2 informujemy, że dokładamy wszelkich starań ku temu, by zapewnić Państwu swobodny i co najważniejsze - bezpieczny dostęp do wszystkich produktów z naszej hurtowni chemicznej. Tym samym:

Pracujemy w pełnym wymiarze czasu

Staramy się pracować tak jak dotychczas, stosując się do przepisów wprowadzanych przez Rząd RP oraz zaleceń WHO. Dbając o bezpieczeństwo pracowników i produktów poddawanych magazynowaniu i wysyłce, przeprowadzamy regularne dezynfekcje magazynu i biura przy pomocy preparatów biobójczych zatwierdzonych do użytku medycznego. Ponadto, codziennie monitorujemy stan zdrowia zatrudnionych u nas osób, ograniczamy spotkania, zachowujemy odpowiednią odległość między stanowiskami pracy i udostępniamy pracownikom odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak jednorazowe rękawiczki, maseczki przeciwwirusowe i środki dezynfekcyjne.

Dbamy o dostępność produktów oraz środków do dezynfekcji

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami i staramy się, w miarę możliwości, uzupełniać stany magazynowe waszych ulubionych produktów. Posiadamy również optymalne zapasy materiałów do pakowania przesyłek, które pozwalają nam na dalszą realizację wszystkich zamówień. Na czas epidemii CoVID-19 zwiększyliśmy także liczbę oferowanych na naszych wirtualnych półkach środków do dezynfekcji rąk, skóry, przedmiotów i powierzchni, poszerzając wachlarz wyrobów tego typu o specjalistyczne preparaty biobójcze zatwierdzone przez WHO do użytku w placówkach medycznych i przychodniach lekarskich.

Staramy się utrzymać rozsądne ceny

Obecna sytuacja gospodarcza dotyka wszystkich przedsiębiorców. Problemy z dostępnością niektórych substancji, kłopoty logistyczne oraz braki kadrowe przyczyniły się do zwiększenia kosztu produkcji, a tym samym cen niektórych wyrobów. Prosimy o wyrozumiałość względem naszej polityki cenowej - choć w obliczu epidemii ceny niektórych produktów sukcesywnie wzrastają, nasza hurtownia chemiczna stara się utrzymać je na rozsądnym poziomie. Nie wykorzystujemy zatem sytuacji jak niektórzy nasi konkurenci i utrzymujemy tę samą marżę, którą mieliśmy jeszcze przed wybuchem epidemii. Przez cały okres pandemii SARS Cov-2 znajdą Państwo u nas produkty w atrakcyjnych, niewygórowanych cenach.

Dbamy o terminowe dostawy

Regularnie realizujemy wszystkie zamówienia składane w naszym sklepie internetowym. Zaznaczamy jednak, że ze względu na tymczasowo zwiększoną ilość zleceń, firmy kurierskie i operatorów logistycznych, z którymi współpracujemy, mogą dotyczyć opóźnienia w realizacji dostaw. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy wszystkich klientów o cierpliwość oraz wyrozumiałość. Jednocześnie podkreślamy, że każdy, kto dokonał zamówienia w naszej hurtowni chemicznej, może samodzielnie monitorować stan jego przesyłki na stronie internetowej wybranego operatora, korzystając z numeru paczki tudzież listu przewozowego.

Hurtownia chemiczna jest miejscem, w którym dokonasz wygodnych i bezpiecznych zakupów online w czasie epidemii. #zostańwdomu i pomóż światu w walce z koronawirusem.

 

do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium