Dlaczego my?

 

Szybka wysyłka

Naszym priorytetem jest to, aby zamówiony towar docierał do Ciebie szybko i w terminie. Rozbudowane zaplecze magazynowe, duża ilość produktów na stanie, a także świetnie zorganizowany transport – własny i we współpracy z firmami kurierskimi – to dla Ciebie gwarancja, że nie musisz się obawiać o przestoje w pracy i inne przykre niespodzianki.

Szeroka oferta i duża dostępność

Posiadamy duże i świetnie zaopatrzone magazyny. Najlepszym tego dowodem jest nagroda, jaką w 2015 otrzymaliśmy od marki 3M – za największą różnorodność stanu magazynowego i największą ilość numerów magazynowych na stanie.

Pomoc techniczna

Bardzo cenimy sobie profesjonalizm. W naszym zespole znajdziesz wyłącznie pasjonatów i specjalistów, którzy doskonale znają sprzedawane produkty, posiadają doświadczenie i potrafią dobrze doradzić, a także zaproponować ewentualne zamienniki.

Elastyczność

Posiadamy swoje mieszalnie, dlatego możemy przygotować każdą ilość lakieru dobranego pod indywidualne życzenie klienta.

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy dystrybutorem marek 3M, Farecla, Mirka, Troton, Dinitrol, Indasa, Novol. Dzięki ograniczeniu liczby pośredników możemy Ci zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Tylko oryginalne produkty

W naszym sklepie kupisz jedynie oryginalne produkty. Co więcej, podlegamy systematycznym kontrolom naszych dostawców i w 100% spełniamy wszystkie ich jakościowe wymogi. 

Zawsze świeże produkty

W związku z tym iż realizujemy w trybie ciągłym dużą liczbę zamówień w magazynie mamy zawsze świeże produkty z długą datą ważności.

Stała i kompleksowa współpraca 

Oferujemy naszym stałym klientom nasz System Stałej Współpracy dlatego jeśli jesteś właścicielem warsztatu lakierniczego, sklepu lakierniczego, studia detailingowego, myjni profesjonalnej lub twoja firma wykorzystuje w większych ilościach materiały sprzedawane w naszej Hurtowni skontaktuj się z nami.

Dajemy ci pewność że towar, który używasz regularnie będzie dostępny dla Ciebie na naszym magazynie w najlepszej cenie.

Solidnie zapakowane paczki-Posiadamy najwyższe standardy pakowania.

Przykładamy najwyższą staranność aby nasze paczki były solidnie zapakowane- Co to znaczy? 

  • Zabezpieczamy taśmą wszystkie delikatne elementy produktu
  • Następnie każdy produkt mogący ulec uszkodzeniu w transporcie jest zabezpieczony folią bąbelkową lub wypełniaczem kartonowym oraz oklejony taśmą
  • produkty najbardziej narażone na zniszczenie pakujemy w systemie pudełko wypełniacz pudełko
  • Każde pudełko jest zabezpieczone taśmą klejącą.
  • Każda paczka jest dokładnie owinięta folią stretch oraz oklejona taśmą
  • stosujemy mocne kartony.

Kochamy środowisko -myślimy ekologicznie

Dlatego zużywamy w naszym wewnętrznym recyklingu folię oraz opakowania kartonowe, w których otrzymujemy dostawy, dzięki temu :

  • Nie marnujemy 
  • Nie produkujemy nadmiaru śmieci
  • Wytwarzamy na własne potrzeby ekologiczny wypełniacz.
  • Kupując u nas wspierasz takie działania.

Edukujemy naszych klientów

Ponieważ wyznajemy zasadę traktuj swoich klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany dlatego dbamy o naszych klientów jak o samych siebie.Dzielimy się wiedzą, odpowiadamy na pytania, doradzamy najskuteczniejsze rozwiązania.

do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium