Dlaczego my?

Szybka wysyłka

Naszym priorytetem jest to, aby zamówiony towar docierał do Ciebie szybko i w terminie. Rozbudowane zaplecze magazynowe, duża ilość produktów na stanie, a także świetnie zorganizowany transport – własny i we współpracy z firmami kurierskimi – to dla Ciebie gwarancja, że nie musisz się obawiać o przestoje w pracy i inne przykre niespodzianki.

Szeroka oferta i duża dostępność

Posiadamy duże i świetnie zaopatrzone magazyny. Najlepszym tego dowodem jest nagroda, jaką w 2015 otrzymaliśmy od marki 3M – za największą różnorodność stanu magazynowego i największą ilość numerów magazynowych na stanie.

Pomoc techniczna

Bardzo cenimy sobie profesjonalizm. W naszym zespole znajdziesz wyłącznie pasjonatów i specjalistów, którzy doskonale znają sprzedawane produkty, posiadają doświadczenie i potrafią dobrze doradzić, a także zaproponować ewentualne zamienniki.

Elastyczność

Posiadamy swoje mieszalnie, dlatego możemy przygotować każdą ilość lakieru dobranego pod indywidualne życzenie klienta.

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy dystrybutorem marek 3M, Farecla, Mirka, Troton, Dinitrol, Indasa, Novol. Dzięki ograniczeniu liczby pośredników możemy Ci zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Tylko oryginalne produkty

W naszym sklepie kupisz jedynie oryginalne produkty. Co więcej, podlegamy systematycznym kontrolom naszych dostawców i w 100% spełniamy wszystkie ich jakościowe wymogi. 

do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium