Gąbka czy futro polerskie - co będzie lepsze do pielęgnacji lakieru samochodowego? Odpowiadamy! 0
Gąbka czy futro polerskie - co będzie lepsze do pielęgnacji lakieru samochodowego? Odpowiadamy!

Każdy posiadacz samochodu powinien, raz na jakiś czas, wypolerować jego karoserię. Warunki atmosferyczne, a także codzienna eksploatacja, przyczyniają się do powstawania niewielkich rys i uszkodzeń w lakierze. Tego typu delikatne skazy możemy usunąć właśnie poprzez polerowanie. Dodatkowo, odświeżymy i nabłyszczymy lakier, dzięki czemu będzie wyglądać jak po wyjeździe z salonu. Jednak decydując się na wypolerowanie karoserii musimy wybrać także odpowiednie materiały - gąbka polerska czy może futro? Podpowiadamy co sprawdzi się lepiej!

czytaj całość »
Przedstawiamy TOP 5 produktów do pielęgnacji samochodu - sprawdź je! 0
Przedstawiamy TOP 5 produktów do pielęgnacji samochodu - sprawdź je!

Każdy właściciel przysłowiowych czterech kółek chciałby, aby jego samochód jak najdłużej wyglądał jak nowy i nie sprawiał większych problemów. Mimo, że na drugą kwestię nie mamy aż takiego wpływu, tak na pierwszą, czyli jego wygląd, możemy znacznie wpłynąć. Wystarczy, że będziemy samochód regularnie (i delikatnie) myć, a także stosować produkty do jego pielęgnacji. Jakie pięć hitów do pielęgnacji samochodu polecamy? Sprawdź!

czytaj całość »
Jak nakładać wosk samochodowy? Poznaj praktyczne wskazówki! 0
Jak nakładać wosk samochodowy? Poznaj praktyczne wskazówki!

Praktycznie każdy kierowca marzy o błyszczącym samochodzie z idealnym i wypolerowanym lakierem. Jednak stały wpływ czynników atmosferycznych i mechanicznych sprawia, że zewnętrzna powłoka traci swój pierwotny blask. Na pomoc przychodzi wosk samochodowy, który odpowiednio nałożony, może sprawić, że lakier będzie wyglądał jak nowy. Jak profesjonalnie powinno się go nakładać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Pasty i mleczka polerskie Farecla G3 - poznaj ich fenomen! 0
Pasty i mleczka polerskie Farecla G3 - poznaj ich fenomen!

Lakier naszego samochodu niszczy bardzo wiele czynników. Największy udział mają w tym procesie promienie słoneczne, deszcz, błoto oraz drobne kamyczki, zalegająca warstwa brudu, a także sól sypana zimą na ulice czy mechaniczne odśnieżanie karoserii. Z matowym lakierem i drobnymi, widocznymi jedynie pod słońce rysami, poradzimy sobie poprzez polerowanie. Jeśli planujemy samodzielnie przeprowadzić ten proces, warto się do niego odpowiednio przygotować. Jak to zrobić i dlaczego warto użyć produktów polerskich Farecla G3?

czytaj całość »
Siatki ścierne Mirka - Nowe spojrzenie na szlifowanie 0

KWH Mirka opracowała całkowicie unikalny i innowacyjny system bezpyłowego szlifowania siatkami ściernymi. Po raz pierwszy w historii ta opatentowana technologia pozwala na szybkie i skuteczne uzyskanie perfekcyjnych rezultatów szlifowania, pozostawiając miejsce pracy pozbawione pyłu. Zawdzięczamy to specjalnej konstrukcji siatki ściernej, która charakteryzuje się doskonałą zdolnością do odprowadzania pyłu.  

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl