Producenci

Dodatki antysilikonowe

NOVOL | PLUS 760 | Dodatek antysilikonowy | 300ML

NOVOL | PLUS 760 | Dodatek antysilikonowy | 300ML
NOVOL | PLUS 760 | Dodatek antysilikonowy | 300ML

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin + czas dostawy

Cena:

32,30 zł

Cena netto: 26,26 zł

TROTON Dodatek antysilikonowy | 1L

TROTON Dodatek antysilikonowy | 1L
TROTON Dodatek antysilikonowy | 1L

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin + czas dostawy

Cena:

87,40 zł

Cena netto: 71,06 zł

Sklep internetowy hurtownia chemiczna jest miejscem oferującym szeroką gamę profesjonalnych preparatów dla lakierników samochodowych i auto detailerów. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty renomowanych marek, np. proponowane w tej kategorii produktowej antysilikony, znane też jako rozpuszczalniki antysilikonowe. Rozcieńczalniki antysilikonowe — jaka jest ich rola i jak je stosować?

Antysilikony, czyli rozcieńczalniki antysilikonowe niezbędne w pracy lakiernika

Oferowane w niniejszej kategorii sklepu internetowego hurtownia chemiczna preparaty to antysilikony, czyli dodatki do lakierów samochodowych zapobiegające przed powstawaniem kraterów silikonowych w postaci „oczek” pojawiających w wyniku zabrudzenia powierzchni karoserii silikonem lub tłuszczem. Rozcieńczalniki antysilikonowe, w odróżnieniu od zwykłych rozpuszczalników, radzą sobie świetnie z usuwaniem mogących przyczyniać się do powstawania nieestetycznych oczek silikonów i tłuszczów, które nie są neutralizowane przez uniwersalne rozpuszczalniki. Dzięki proponowanym w tym dziale preparatom przeciw silikonowym prace lakiernicze okazują się szybkie i przyjemne. A ryzyko błędów przy ich wykonywaniu jest redukowane do minimum.

Rozpuszczalniki antysilikonowe najlepszych marek w hurtowni chemicznej

Na naszych wirtualnych półkach staramy się oferować tylko takie preparaty dla lakierników, które są pozytywnie oceniane przez użytkowników i charakteryzują się wysoką jakością. Wśród wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów produktów znajdują się więc jedynie profesjonalne rozpuszczalniki antysilikonowe sygnowane logotypami popularnych i renomowanych, branżowych marek. Wśród wyrobów prezentowanych w tej kategorii produktowej można znaleźć np. dodatek antysilikonowy Troton kompatybilny z najlepszymi lakierami akrylowymi i bazami epoksydowymi producenta, który można również dodawać do preparatów lakierniczych innych marek. Każdy produkt w naszej ofercie możemy z czystym sumieniem polecić nawet najbardziej wymagającemu i doświadczonemu lakiernikowi samochodowemu.

Dodatek antysilikonowy Troton — zalety

Jak wspominaliśmy wyżej, jednym z najlepszych produktów, jakie prezentujemy w kategorii antysilikony jest dodatek antysilikonowy Troton w puszce o pojemności 1l. Jest to skuteczny preparat zabezpieczający przed powstawaniem tzw. rybich oczek podczas aplikacji lakierów samochodowych, który można stosować zarówno z lakierami kolorowymi, jak i lakierami bezbarwnymi oraz podkładami i bazami producenta. Produkt powinien wykazać się również kompatybilnością z lakierami samochodowymi oraz preparatami podkładowymi od marek takich jak Duxone czy Spectral. Antysilikon od Troton polecamy zatem wszystkim lakiernikom. Zarówno tym bardzo doświadczonym, jak i działającym czysto amatorsko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozpuszczalników antysilikonowych. Nasza hurtownia chemiczna oferuje najlepsze rozcieńczalniki antysilikonowe do zastosowań lakierniczych na rynku! Jesteśmy przekonani, że nasze produkty zadowolą absolutnie każdego!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 604 152 239
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium