Producenci

Rozcieńczalniki do szpachlówki

NOVOL | THIN 880 | Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L

NOVOL | THIN 880 | Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L
NOVOL | THIN 880 | Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni + czas dostawy

Cena:

13,80 zł

Cena netto: 11,22 zł

TROTON Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L

TROTON Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L
TROTON Rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej | 0,5L

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin + czas dostawy

Cena:

15,90 zł

Cena netto: 12,93 zł

Hurtownia chemiczna to sklep lakierniczy, na którego wirtualnych półkach prezentujemy wysokiej jakości lakiery samochodowe oraz preparaty przydatne przy ich aplikacji, takie jak m.in. proponowane tutaj specjalistyczne rozpuszczalniki lakiernicze. W niniejszej kategorii prezentujemy rozcieńczalniki do szpachlówki. Czym się charakteryzują i dlaczego warto wybrać jeden z nich?

Rozcieńczalniki do szpachlówki — zastosowanie

Proponowane w niniejszej kategorii produktowej rozcieńczalniki do szpachlówki to rozpuszczalniki dostosowane do preparatów używanych do uzupełniania ubytków karoserii, które potocznie nazywane są szpachlówkami. Rozpuszczalniki do szpachlówki miesza się ze szpachlówkami natryskowymi w odpowiednich proporcjach wskazanych w dołączonych do nich instrukcjach. Każdy rozcieńczalnik do szpachlówki ułatwia jej nanoszenie i zapewnia szybkie wysychanie produktu, a tym samym usprawnia prace blacharsko-lakiernicze, czyniąc je łatwymi i przyjemnymi.

Rozcieńczalnik do szpachlówki Troton

Hurtownia chemiczna w odróżnieniu od innych sklepów lakierniczych, oferuje jedynie sprawdzone, osobiście wyselekcjonowane przez ekspertów preparaty, które charakteryzują się najwyższą jakością i doskonałą efektywnością działania. Jednym z nich jest oferowany w tej kategorii rozcieńczalnik do szpachlówki Troton, który przeznaczony jest do pracy ze szpachlówkami natryskowymi tego samego producenta. Jest to rozpuszczalnik do szpachlówki kompatybilny ze szpachlówką Inter Troton, który można używać również z innymi szpachlówkami o podobnej bazie.

Rozpuszczalnik do szpachlówki czy uniwersalny?

Różnorodność proponowanych na naszych wirtualnych półkach rozpuszczalników lakierniczych jest imponująca. Nie ulega jednak wątpliwości, że większość oferowanych w naszym katalogu online rozcieńczalników lakierniczych można zastąpić uniwersalnymi rozpuszczalnikami na bazie alkoholu. Po co zatem kupować te specjalistyczne? Ponieważ praca z preparatami o charakterze uniwersalnym wymaga nie lada doświadczenia i nie zawsze daje odpowiednie efekty. Początkujący lakiernicy powinni zdecydowanie stawiać na produkty do określonych zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozpuszczalników do szpachlówek natryskowych Troton. W kategorii prezentujemy dobry rozcieńczalnik do szpachlówki natryskowej Inter Troton, który uczyni pracę z produktem łatwą i przyjemną.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 604 152 239
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium