Przerwa w realizacji zamówień

 W dniu 31.05.2024 (piątek) Hurtownia oraz sklep stacjonarny będą nieczynne

 Zapraszamy od 3.06.2024 (poniedziałek) w standardowych godzinach od 7:30-15:30

Życzymy udanej pogody!

Producenci

Podkłady epoksydowe

TROTON Podkład epoksydowy 2K 10:1 Epoxy primer | [1+0,1] KG TROTON Podkład epoksydowy 2K 10:1 Epoxy primer | [1+0,1] KG
Producent: Troton
Cena:

40,70 zł

Cena netto: 33,09 zł

zobacz
TROTON Podkład epoksydowy 2K 10:1 Epoxy primer | [10+1] KG TROTON Podkład epoksydowy 2K 10:1 Epoxy primer | [10+1] KG
Producent: Troton
Cena:

358,90 zł

Cena netto: 291,79 zł

kpl
zobacz
NOVOL SPRAY EPOXY PRIMER Podkład epoksydowy cienkowarstwowy | 500ML NOVOL SPRAY EPOXY PRIMER Podkład epoksydowy cienkowarstwowy | 500ML
Producent: Novol
Cena:

25,90 zł

Cena netto: 21,06 zł

zobacz
  • nowość
TROTON MASTER Podkład epoksydowy 1:1 | [0,5+0,5] L TROTON MASTER Podkład epoksydowy 1:1 | [0,5+0,5] L
Producent: Troton
Cena:

52,80 zł

Cena netto: 42,93 zł

zobacz
TROTON MASTER Podkład epoksydowy 4:1 | [0,8+0,2] L TROTON MASTER Podkład epoksydowy 4:1 | [0,8+0,2] L
Producent: Troton
Cena:

52,30 zł

Cena netto: 42,52 zł

zobacz
TROTON Multi Füller | Epoxy Primer 10:1 Podkład epoksydowy | [1+0,1]KG TROTON Multi Füller | Epoxy Primer 10:1 Podkład epoksydowy | [1+0,1]KG
Producent: Troton
Cena:

39,95 zł

Cena netto: 32,48 zł

kpl
zobacz
  • nowość
  • nowość

Hurtownia chemiczna to sklep lakierniczy, na którego wirtualnych półkach oferujemy specjalistom najlepsze produkty do codziennej pracy. W katalogu online prezentujemy im między innymi nowoczesne lakiery samochodowe, praktyczne akcesoria i narzędzia pracy oraz preparaty do prac blacharskich, do których należy zaliczyć proponowane w tej kategorii produktowej podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy. Jakie mają właściwości oraz jaki primer epoksydowy wybrać?

Podkłady epoksydowe – właściwości

Oferowane w niniejszej kategorii produktowej podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy, to preparaty chemiczne na bazie żywic epoksydowych przeznaczone do dokonywania napraw blacharskich i wyrównywania powierzchni poddawanych lakierowaniu. Każdy podkład epoksydowy w naszej ofercie charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i dodatkowymi właściwościami, dzięki którym może sprawdzić się również jako warstwa antykorozyjna czy izolacyjna. Primery epoksydowe to ulubione preparaty doświadczonych blacharzy i lakierników, które cieszą się pozytywnymi opiniami dotyczącymi ich jakości.

Hurtownia chemiczna — podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy

Na naszych wirtualnych półkach proponowane są różne podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy. W ofercie posiadamy zarówno ekonomiczne środki oparte o proste składniki, jak i zaawansowane preparaty wzbogacane dodatkami utwardzającymi, wygładzającymi czy antykorozyjnymi. Primery epoksydowe prezentowane w tym dziale sklepu internetowego hurtownia chemiczna, występują pod wieloma postaciami. Gotowymi do użytku lub przeznaczonymi do rozcieńczania w różnych proporcjach. Dzięki temu każdy specjalista znajdzie wśród nich podkład epoksydowy odpowiadający preferowanym technikom pracy.

Primery epoksydowe najlepszych producentów

Hurtownia chemiczna to specjalistyczny sklep lakierniczy, w którego ofercie znajdują się jedynie produkty wyselekcjonowane przez dysponujących ogromną wiedzą i doświadczeniem ekspertów. To właśnie dzięki nim, w naszym katalogu online dostępne są tylko najwyższej jakości wyroby sygnowane logotypami renomowanych marek. Klienci naszego e-sklepu znajdą w niniejszej kategorii niejeden podkład epoksydowy pod lakier samochodowy od Troton, Spectral czy Novol – marek, które słyną ze świetnych produktów używanych przez blacharzy i lakierników na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że primery epoksydowe, które tu rekomendujemy, spełnią nawet najbardziej wyśrubowane wymagania.

Zachęcamy do przeglądu produktów w kategorii, w której oferujemy podkłady epoksydowe pod lakier samochodowy renomowanych marek. Primery epoksydowe od Spectral, Novol, Duxone czy Troton odpowiadają nawet najbardziej wymagającym blacharzom i lakiernikom. Dlatego jesteśmy pewni, że każdy podkład epoksydowy z naszego katalogu online może stać się przemyślanym zakupem, którego warto dokonać.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 604 152 239
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium