<-- end mautic -->
Producenci

Hurtownia internetowa z produktami lakierniczymi oferuje klientom najwyższej jakości artykuły takie jak preparaty do prac blacharskich, środki do detailingu, kosmetyki samochodowe i lakiery od znanych i cenionych producentów. Na naszych wirtualnych półkach można znaleźć m.in. proponowane w tej kategorii dodatki do podkładów. Co możemy powiedzieć o tych produktach?

Dodatki do podkładów epoksydowych i akrylowych

W niniejszej kategorii produktowej oferujemy preparaty do mieszania z podkładami epoksydowymi i akrylowymi do prac blacharskich i przygotowywania powierzchni pod lakierowanie kompatybilne z większością popularnych środków tego typu. Produkty, które proponujemy w tym dziale naszego sklepu internetowego hurtownia chemiczna mają różne właściwości zależne od ich składu. Warto zaznaczyć, ,że dodatki do podkładów o tej samej funkcji mogą różnić się od siebie recepturami, a tym samym efektywnością działania czy też sposobem aplikacji.

Dodatki do podkładów – rodzaje

Jeśli chodzi o dodatki do podkładów prezentowane w naszym katalogu online, to na platformie dostępne są różne ich rodzaje. Wśród preparatów, które rekomendujemy w niniejszym dziale produktowym znajdują się między innymi dodatki antykorozyjne, utwardzacze oraz dodatki zwiększające przyczepność. Miesza się je z podkładami epoksydowymi, akrylowymi i lakierami bazowymi w odpowiednich proporcjach wskazanych przez producentów, uzyskując tym samym pełnowartościowy materiał podkładowy o dopasowanych do zastosowania właściwościach.

Utwardzacze, dodatki zwiększające przyczepność i antykorozyjne w hurtownia chemiczna

W sklepie internetowym hurtownia chemiczna wszystkie produkty, w tym również utwardzacze do podkładów i wzbogacające je dodatki antykorozyjne czy zwiększające przyczepność, pochodzą od renomowanych producentów specjalizujących się w produkcji środków dla lakierników i blacharzy samochodowych. Dodatki do podkładów od Novol, Spectral, Duxone czy Troton odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i są uznawane za wiodące przez wielu specjalistów pracujących czy obracających się w branży.

Poznaj wszystkie dodatki do podkładów epoksydowych i akrylowych oraz lakierów bazowych prezentowane w hurtownia chemiczna. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz utwardzacze, dodatki zwiększające przyczepność czy antykorozyjne, których potrzebujesz w codziennej pracy.

Opcje
Nowość
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium