Producenci

Włókniny ścierne w arkuszach

3M | 7903 | Włóknina ścierna fioletowa Very Fine - rolka 3M | 7903 | Włóknina ścierna fioletowa Very Fine - rolka
Producent: 3M
Cena:

118,95 zł

Cena netto: 96,71 zł

zobacz
3M | 7904 | Włóknina ścierna szara Ultra Fine - rolka 3M | 7904 | Włóknina ścierna szara Ultra Fine - rolka
Producent: 3M
Cena:

112,50 zł

Cena netto: 91,46 zł

zobacz
3M | Włóknina ścierna Scotch Brite - gąbka dwustronna 3M | Włóknina ścierna Scotch Brite - gąbka dwustronna
Producent: 3M
Cena:

20,80 zł

Cena netto: 16,91 zł

zobacz
MIRKA MIRLON Włóknina ścierna  | 152MM x 229MM | ARKUSZ MIRKA MIRLON Włóknina ścierna | 152MM x 229MM | ARKUSZ
Producent: Mirka
Cena:

4,90 zł

Cena netto: 3,98 zł

zobacz
MIRLON TOTAL Włóknina ścierna Mirka MIRLON TOTAL Włóknina ścierna Mirka
Producent: Mirka
Cena:

3,99 zł

Cena netto: 3,24 zł

zobacz
Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M
Producent: 3M
Cena:

5,80 zł

Cena netto: 4,72 zł

zobacz
Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M SZARA | 25SZT Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M SZARA | 25SZT
Producent: 3M
Cena:

133,75 zł

Cena netto: 108,74 zł

Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 3M 7521 Scotch-Brite Multi-Flex Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 3M 7521 Scotch-Brite Multi-Flex
Producent: 3M
Cena:

221,95 zł

Cena netto: 180,45 zł

szt.
zobacz
Włóknina ścierna szara Ultra Fine 3M 7522 Scotch-Brite Multi-Flex Włóknina ścierna szara Ultra Fine 3M 7522 Scotch-Brite Multi-Flex
Producent: 3M
Cena:

209,40 zł

Cena netto: 170,24 zł

zobacz

Sklep internetowy hurtownia chemiczna oferuje najlepsze preparaty do auto detailingu i prac blacharsko-lakierniczych na rynku oraz narzędzia i akcesoria pracy warsztatowej renomowanych marek. Do tych ostatnich należą umieszczone w tym dziale materiały ścierne - w tej kategorii proponujemy konkretnie włókniny ścierne oraz gotowe krążki ścierne z włókniny. Co warto wiedzieć o rekomendowanych przez nas wyrobach?

Włókniny ścierne - zastosowania

Prezentowane w niniejszej kategorii produktowej włókniny ścierne są pod pewnymi względami lepsze od papieru ściernego, dlatego sprawdzają się w nieco innych zastosowaniach. Krążki ścierne z włókniny do prac ręcznych i maszynowych nadają się świetnie do szlifowania przedmiotów o nietypowych kształtach. Dzięki włókninie są bowiem bardzo elastyczne i doskonale dopasowują się do różnych powierzchni, co znacząco ułatwia pracę. Materiały ścierne na bazie włókniny odznaczają się też delikatnym działaniem, dzięki czemu sprawdzają się w obróbce materiałów wrażliwych.

Włókniny i krążki ścierne z włókniny

W sklepie internetowym hurtownia chemiczna oferujemy klientom włókniny ścierne pod różnymi postaciami. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy zarówno włókniny w arkuszach idealne m.in. do prac ręcznych i precyzyjnych, jak i krążki ścierne z włókniny do montażu wraz ze szlifierkami i polerkami, które również oferujemy w naszym katalogu online. Staramy się, aby każdy klient platformy znalazł na niej materiały ścierne dopasowane do własnych potrzeb - oferta włóknin tylko to potwierdza.

Dobra włóknina ścierna tylko w hurtownia chemiczna

Hurtownia chemiczna dokłada wszelkich starań ku temu, aby proponowane przez nią produkty wyróżniały się wysoką jakością i praktycznymi walorami użytkowymi. Z tego względu, w naszej ofercie znajduje się tylko sprawdzona włóknina ścierna pochodząca od najlepszych branżowych producentów. Arkusze, gąbki i krążki ścierne z włókniny z naszych wirtualnych półek możemy z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy zwracają uwagę na jakość używanych narzędzi pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii, gdzie umieściliśmy włókniny ścierne, gąbki i krążki ścierne z włókniny najlepszych producentów. Sprawdź, która włóknina ścierna najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 604 152 239
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium