Producenci

Sklep internetowy hurtownia chemiczna oferuje najlepsze preparaty do auto detailingu i prac blacharsko-lakierniczych na rynku oraz narzędzia i akcesoria pracy warsztatowej renomowanych marek. Do tych ostatnich należą umieszczone w tym dziale materiały ścierne - w tej kategorii proponujemy konkretnie włókniny ścierne oraz gotowe krążki ścierne z włókniny. Co warto wiedzieć o rekomendowanych przez nas wyrobach?

Włókniny ścierne - zastosowania

Prezentowane w niniejszej kategorii produktowej włókniny ścierne są pod pewnymi względami lepsze od papieru ściernego, dlatego sprawdzają się w nieco innych zastosowaniach. Krążki ścierne z włókniny do prac ręcznych i maszynowych nadają się świetnie do szlifowania przedmiotów o nietypowych kształtach. Dzięki włókninie są bowiem bardzo elastyczne i doskonale dopasowują się do różnych powierzchni, co znacząco ułatwia pracę. Materiały ścierne na bazie włókniny odznaczają się też delikatnym działaniem, dzięki czemu sprawdzają się w obróbce materiałów wrażliwych.

Włókniny i krążki ścierne z włókniny

W sklepie internetowym hurtownia chemiczna oferujemy klientom włókniny ścierne pod różnymi postaciami. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy zarówno włókniny w arkuszach idealne m.in. do prac ręcznych i precyzyjnych, jak i krążki ścierne z włókniny do montażu wraz ze szlifierkami i polerkami, które również oferujemy w naszym katalogu online. Staramy się, aby każdy klient platformy znalazł na niej materiały ścierne dopasowane do własnych potrzeb - oferta włóknin tylko to potwierdza.

Dobra włóknina ścierna tylko w hurtownia chemiczna

Hurtownia chemiczna dokłada wszelkich starań ku temu, aby proponowane przez nią produkty wyróżniały się wysoką jakością i praktycznymi walorami użytkowymi. Z tego względu, w naszej ofercie znajduje się tylko sprawdzona włóknina ścierna pochodząca od najlepszych branżowych producentów. Arkusze, gąbki i krążki ścierne z włókniny z naszych wirtualnych półek możemy z czystym sumieniem polecić wszystkim profesjonalistom, którzy zwracają uwagę na jakość używanych narzędzi pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii, gdzie umieściliśmy włókniny ścierne, gąbki i krążki ścierne z włókniny najlepszych producentów. Sprawdź, która włóknina ścierna najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 7903 3M - rolka Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 7903 3M - rolka
Producent: 3M
Cena: 99,90 zł (netto: 81,22 zł )
Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M Włóknina ścierna elastyczna Durable Flex 3M
Producent: 3M
Cena: 3,85 zł (netto: 3,13 zł )
Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 3M 7521 Scotch-Brite Multi-Flex Włóknina ścierna fioletowa Very Fine 3M 7521 Scotch-Brite Multi-Flex
Producent: 3M
Cena: 107,40 zł (netto: 87,32 zł )
ark
Włóknina ścierna MIRKA MIRLON 152 x 229 mm - arkusz Włóknina ścierna MIRKA MIRLON 152 x 229 mm - arkusz
Producent: Mirka
Cena: 3,38 zł (netto: 2,75 zł )
Włóknina ścierna Mirka MIRLON TOTAL Włóknina ścierna Mirka MIRLON TOTAL
Producent: Mirka
Cena: 3,59 zł (netto: 2,92 zł )
Włóknina ścierna Scotch Brite - gąbka dwustronna Włóknina ścierna Scotch Brite - gąbka dwustronna
Producent: 3M
Cena: 12,20 zł (netto: 9,92 zł )
szt.
Włóknina ścierna szara Ultra Fine 3M 7522 Scotch-Brite Multi-Flex Włóknina ścierna szara Ultra Fine 3M 7522 Scotch-Brite Multi-Flex
Producent: 3M
Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )
ark
Włóknina ścierna szara Ultra Fine 7904 3M - rolka Włóknina ścierna szara Ultra Fine 7904 3M - rolka
Producent: 3M
Cena: 103,90 zł (netto: 84,47 zł )
do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium