<-- end mautic -->
Producenci

W sklepie internetowym hurtownia chemiczna prezentujemy klientom szeroki wachlarz profesjonalnych preparatów dla lakierników, blacharzy auto detailerów i innych miłośników motoryzacji i majsterkowania. W naszym katalogu online znajdą wyselekcjonowane wyroby blacharsko-lakiernicze takie jak lakiery samochodowe, podkłady i szpachle renomowanych producentów. W tej kategorii umieściliśmy masy szpachlowe do plastiku. Szpachla do plastiku - jaką wybrać?

Szpachlówka do plastiku samochodowego

W ofercie niniejszego działu znajduje się niejedna szpachlówka do plastiku. Ta nowoczesna masa szpachlowa do tworzyw sztucznych może zostać wykorzystana do naprawy pękniętych, dziurawych i uszkodzonych części plastikowych w pojeździe. Przy pomocy produktu, jakim jest szpachla do plastiku przeprowadza się szybkie renowacje części takich jak zderzaki, obudowy lusterek, listwy i błotniki. Szpachlówka na tworzywa sztuczne powinna pojawić się w absolutnie każdym warsztacie samochodowym, pracowni lakierniczej i zakładzie blacharskim.

Masa szpachlowa na tworzywa sztuczne - charakterystyka i sposób użycia

Pod pojęciem szpachlówka do plastiku kryje się zazwyczaj elastyczna szpachla wykazująca się dobrą przyczepnością do różnego typu kompozytów sztucznych. Często jest to porostu odpowiednio wzbogacona szpachla poliestrowa. Niektóre szpachle do plastiku współpracują z systemami spryskującymi. Warto pamiętać, że szpachla do plastiku musi zostać przed użyciem połączona z utwardzaczem w odpowiedniej, zasugerowanej przez producenta preparatu proporcji. Pominięcie tego kroku może skutkować nietrwałym zespoleniem tworzywa.

Szpachla do plastiku - jaka najlepsza?

W niniejszym dziale naszego sklepu internetowego prezentowana jest niejedna szpachla do plastiku . Na naszych wirtualnych półkach rekomendujemy jedynie wyselekcjonowane przez naszych ekspertów produkty, których jakość nie wzbudza żadnych podejrzeń. W ofercie posiadamy zatem szpachlówki do plastiku renomowanych marek takich jakNovol, Troton Master i Spectral. Chemia do profesjonalnych zastosowań sygnowana ich logotypami otrzymujepozytywne opinie użytkowników z całego świata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działu szpachle na tworzywa sztuczne, w którym znajdują się szpachlówki do plastików od Novol, Troton Master, Duxone i Spectral. Tu czeka na Ciebie szpachla do plastiku i szpachlówka na tworzywa sztuczne, jakiej szukałeś. Zapraszamy do składania zamówień.

Opcje
Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 250 g - kpl Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 250 g - kpl
Producent: Troton
Cena: 12,31 zł (netto: 10,01 zł )
Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 400 g - kpl Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 400 g - kpl
Producent: Troton
Cena: 15,08 zł (netto: 12,26 zł )
Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 700 g - kpl Szpachlówka na plastik Troton Plastic - 700 g - kpl
Producent: Troton
Cena: 22,23 zł (netto: 18,07 zł )
Szpachlówka na tworzywa sztuczne Bumper Fix NOVOL - 200g Szpachlówka na tworzywa sztuczne Bumper Fix NOVOL - 200g
Producent: Novol
Cena: 11,00 zł (netto: 8,94 zł )
Szpachlówka na tworzywa sztuczne Bumper Fix NOVOL - 500g Szpachlówka na tworzywa sztuczne Bumper Fix NOVOL - 500g
Producent: Novol
Cena: 17,35 zł (netto: 14,11 zł )
do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium