Producenci

Drzwi, progi, słupki, profile zamknięte to elementy karoserii samochodu, które tak samo jak podwozie wymagają częstej konserwacji. Przy tej czynności ważne jest właściwe dostosowanie produktów, gwarantujących najlepszą ochronę każdej części karoserii samochodowej. Należy mieć na uwadze, że środki do konserwacji profili zamkniętych mogą być stosowane także do ochrony całego podwozia. Jednak efekt może być nieco mniej zadowalający, niż w przypadku użycia produktu stricte przystosowanego do konserwacji podwozia. Należy pamiętać, że takie zabezpieczenie antykorozyjne samochodu to usługa dosyć kosztowna (1500 zł, 2000 zł). Wynika ona z potrzeby zakupu dużej ilości preparatów oraz generuje ją sam spory nakład pracy.

Cavity Wax Plus – wosk do profili zamkniętych, który dotrze do każdego elementu nadwozia

Tego rodzaju produkt marki 3M to idealny sposób na szybkie i bezproblemowe zabezpieczanie powierzchni przed działaniom korozji i innych niesprzyjających czynników zewnętrznych. Zaletą tego wosku jest to, że jest w stanie dotrzeć do najtrudniejszych elementów nadwozia pozostawiając po sobie jednolitą powłokę chroniącą daną część przez długi czas. Aplikację wosku może ułatwić zestaw 3 aplikatorów/dysz, które pomogą w zabezpieczeniu progów, słupków, a także wewnętrznych profili elementów ruchomych.

Troton Cavity Wax – środek do konserwacji profili zamkniętych z najlepszą skutecznością

Konserwację profili zamkniętych wykonujemy głównie po to, by zabezpieczyć przed korozją drzwi, progi, maskę czy słupki. Jednak, to nie jedyny powód, dla którego decydujmy się na właśnie taką formę ochrony nadwozia samochodu. Zewnętrzna część karoserii musi być chroniona również przed wodą oraz solą drogową. Z pewnością zapewni to środek do konserwacji profili zamkniętych marki Troton. Ze względu na jego świetnie właściwości ochronne, zabezpieczy wszystkie ważne elementy nadwozia i dodatkowo wyprze wilgoć znajdującą się w trudno dostępnych miejscach.

Penetrant 1000- DINITROL- środek do profili zamkniętych - op.1L Penetrant 1000- DINITROL- środek do profili zamkniętych - op.1L
Producent: Dinitrol
Cena: 50,50 zł (netto: 41,06 zł )
szt.
Pentrant 1000 Spray - Dinitrol - Spray 500ml Pentrant 1000 Spray - Dinitrol - Spray 500ml
Producent: Dinitrol
Cena: 33,90 zł (netto: 27,56 zł )
szt.
Środek do konserwacji profili zamkniętych Troton ML - 1 L Środek do konserwacji profili zamkniętych Troton ML - 1 L
Producent: Troton
Cena: 25,70 zł (netto: 20,89 zł )
Wosk 3M do profili zamkniętych - 1 L Wosk 3M do profili zamkniętych - 1 L
Producent: 3M
Cena: 47,23 zł (netto: 38,40 zł )
Wosk do profili zamkniętych 3M 08852 Cavity Wax Plus - 532 ml Wosk do profili zamkniętych 3M 08852 Cavity Wax Plus - 532 ml
Producent: 3M
Cena: 86,89 zł (netto: 70,64 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl