<-- end mautic -->
Producenci

Hurtownia lakiernicza z Krakowa, na której stronie się właśnie znalazłeś oferuje, bogaty asortyment produktów dla lakierników i specjalistów od auto detailingu pochodzących z fabryk najlepszych branżowych marek. W naszym katalogu online prezentujemy m.in. lakiery i kosmetyki samochodowe, preparaty blacharskie oraz akcesoria i urządzenia warsztatowe.W tej kategorii umieściliśmy z kolei niejeden środek do konserwacji profili zamkniętych. Konserwacja profili zamkniętych - czemu jest taka ważna i jakim preparatem jej dokonać?

Konserwacja profili zamkniętych jako najważniejsze zabezpieczenie antykorozyjne

Zwiększoną podatnością na korozję charakteryzuje się nie tylko podwozie samochodu, ale również jego profile zamknięte. Woda, która przedostaje się do nich przez szczeliny, z uwagi na ograniczony dostęp powietrza, nie ma jak odparować, przez co rdza bardzo szybko się rozwija. Z tego względu, konserwacja profili zamkniętych, a także drzwi, progów i słupków to chyba najważniejsze zabezpieczenie antykorozyjne auta. Usługa w warsztacie jest dosyć kosztowna, bowiem nie jest to łatwy zabieg. Profile zamknięte są trudno dostępne i zanieczyszczone. Dlatego tak ważne jest by wybrać odpowiedni środek do konserwacji profili zamkniętych.

Preparat do ochrony profili zamkniętych przed rdzą - działanie i sposób użycia

Każdy proponowany przez nas środek do konserwacji profili zamkniętych tworzy na ich powierzchni warstwę ochronną, która zabezpiecza przed osiadaniem wody i zanieczyszczeń (np. soli drogowej i błota, a tym samym zagnieżdżeniem rdzy. Preparat do ochrony profili zamkniętych przed rdzą aplikuje się przy pomocy ściereczki lub gąbki bądź ręcznie, co jest szczególnie wygodne przy wyborze wariantu w sprayu, z wydłużoną dyszą. Niektóre produkty z naszego katalogu online mogą być używane wraz z narzędziami specjalistycznymi - np. pistoletami pneumatycznymi z sondą.

Dobry środek do konserwacji profili zamkniętych, czyli jaki?

W ofercie hurtowni chemicznej znajduje się niejeden dobry środek do konserwacji profili zamkniętych, progów i słupków. Polegamy jedynie na preparatach pochodzących od znanych, renomowanych w branży marek, których produkty charakteryzują się niezaprzeczalnie wysoką jakością. Wyroby rekomendowanych producentów cieszą się pozytywnymi opiniami blacharzy, lakierników, auto detailerów i hobbystów na całym świecie. Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy środki do konserwacji profili zamkniętych firm takich jak Troton, 3M czy Dynitrol.

Nasze rekomendacje:

Cavity Wax Plus – wosk do profili zamkniętych, który dotrze do każdego elementu nadwozia

Tego rodzaju produkt marki 3M to idealny sposób na szybkie i bezproblemowe zabezpieczanie powierzchni przed działaniom korozji i innych niesprzyjających czynników zewnętrznych. Zaletą tego wosku jest to, że jest w stanie dotrzeć do najtrudniejszych elementów nadwozia pozostawiając po sobie jednolitą powłokę chroniącą daną część przez długi czas. Aplikację wosku może ułatwić zestaw 3 aplikatorów/dysz, które pomogą w zabezpieczeniu progów, słupków, a także wewnętrznych profili elementów ruchomych.

Troton Cavity Wax – środek do konserwacji profili zamkniętych z najlepszą skutecznością

Konserwację profili zamkniętych wykonujemy głównie po to, by zabezpieczyć przed korozją drzwi, progi, maskę czy słupki. Jednak, to nie jedyny powód, dla którego decydujmy się na właśnie taką formę ochrony nadwozia samochodu. Zewnętrzna część karoserii musi być chroniona również przed wodą oraz solą drogową. Z pewnością zapewni to środek do konserwacji profili zamkniętych marki Troton. Ze względu na jego świetnie właściwości ochronne, zabezpieczy wszystkie ważne elementy nadwozia i dodatkowo wyprze wilgoć znajdującą się w trudno dostępnych miejscach.

Penetrant 1000- DINITROL- środek do profili zamkniętych - op.1L Penetrant 1000- DINITROL- środek do profili zamkniętych - op.1L
Producent: Dinitrol
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
szt.
Środek DINITROL ML do ochrony profili zamkniętych przed korozją - 1 L Środek DINITROL ML do ochrony profili zamkniętych przed korozją - 1 L
Producent: Dinitrol
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
szt.
Środek do  profili zamkniętych Novol Gravit  640 - 1L Środek do profili zamkniętych Novol Gravit 640 - 1L
Producent: Novol
Cena: 21,50 zł (netto: 17,48 zł )
Środek do konserwacji profili zamkniętych Troton ML - 1 L Środek do konserwacji profili zamkniętych Troton ML - 1 L
Producent: Troton
Cena: 25,70 zł (netto: 20,89 zł )
Wosk 3M do profili zamkniętych - 1 L Wosk 3M do profili zamkniętych - 1 L
Producent: 3M
Cena: 53,90 zł (netto: 43,82 zł )
Wosk do profili zamkniętych 3M 8852 Cavity Wax Plus - 532 ml Wosk do profili zamkniętych 3M 8852 Cavity Wax Plus - 532 ml
Producent: 3M
Cena: 91,90 zł (netto: 74,72 zł )
szt.
do góry

Sklep nieczynny 16.08

X

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16.08 sklep będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone w dniach od 14.08 (po godzinie 14:00) do 18.08, będą realizowane w poniedziałek 19.08. Z góry przepraszamy za utrudnienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium