Producenci

Darmowa dostawa GLS i InPost

Opcje
Kategorie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Sklep internetowy hurtownia chemiczna proponuje nowoczesne wyroby lakiernicze, takie jak preparaty chemiczne do prac blacharskich, lakiery samochodowe, środki do szlifowania i polerowania lakieru, a także narzędzia i akcesoria niezbędne w pracy. W tej kategorii umieściliśmy wysokiej jakości podkłady reaktywne, czyli primery dla najbardziej wymagających użytkowników. Co to takiego?

Podkłady reaktywne – zastosowania

Oferowane na łamach niniejszego działu podkłady reaktywne to preparaty chemiczne, które podobnie jak inne primery, stosuje się w celu przygotowania powierzchni do lakierowania. Tego typu podkłady wyróżniają się na tle innych doskonałą przyczepnością, dzięki czemu mogą być aplikowane na podłoża trudno przyczepne, w tym stal (również ocynkowaną) czy aluminium. Reaktywne podkłady lakiernicze z naszej oferty rekomendujemy najbardziej wymagającym blacharzom i lakiernikom, którzy nie wyobrażają sobie pójścia na kompromis jakościowy.

Primery blacharskie najlepszych marek

Na naszych wirtualnych półkach prezentujemy tylko takie produkty, które przeszły pozytywnie weryfikację jakościową przeprowadzaną przez naszych doświadczonych ekspertów. Z tego względu, w ofercie tej kategorii znajdują się jedynie podkłady reaktywne specjalistycznych, branżowych marek z ugruntowaną pozycją rynkową, które cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. Nasze primery pochodzą od producentów takich jak Troton, Novol. Duxone czy Spectral – nazwy tych firm są doskonale znane lakiernikom i blacharzom z całego świata.

Primery reaktywne – zalety

Proponowane w niniejszym dziale produktowym podkłady reaktywne są preparatami chemicznymi, których receptury są opracowywane w laboratoriach branżowych producentów, o których wspominaliśmy wyżej. Dzięki temu są to środki o doskonałej jakości, które wyróżniają się efektywnością działania, prostotą aplikacji oraz dodatkowymi właściwościami np. antykorozyjnymi. Dodatkowo, w sklepie internetowym hurtownia chemiczna proponujemy je w niewygórowanych i atrakcyjnych cenach. To wszystko sprawia, że primery reaktywne z naszej oferty możemy zarekomendować każdemu specjaliście.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii, w której proponujemy pokłady reaktywne Novol, Troton, Spectral czy Duxone doceniane przez profesjonalnych blacharzy i lakierników. Zobacz primery reaktywne w naszym katalogu i wybierz środek odpowiadający Twoim preferencjom i potrzebom już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium